Próbna wersja instrukcji do 51 Stanu: Master Set oraz aktualizacja przedsprzedaży

Napisał w kategorii 51 Stan dnia 27 lutego 2016 o godz. 12:43.

Przedsprzedaż 51 Stanu trwa w najlepsze, a Portal postanowił zgotować fanom niespodziankę udostępniając już teraz próbną wersję instrukcji.

51stan-instr

Warto zaznaczyć, że nie jest to finalna wersja instrukcji, którą zobaczycie w pudełku z grą. Dlatego jeżeli macie pomysły, wskazówki lub po prostu znaleźliście błąd to będziemy wdzięczni za wskazanie go.

Instrukcję znajdziecie tutaj.

Jak już jesteśmy w tym temacie, to warto wspomnieć o fakcie, iż przedsprzedaż 51 Stanu przekroczyła już 40.000 PLN, a to odblokowało kolejne atrakcje. Pamiętajcie, że jest jeszcze sporo ciekawych progów do osiągnięcia, więc zachęcamy do zamawiania!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .