Premiera Nowego Jorku 3.0 już niedługo

Napisał w kategorii Armie dnia 5 lutego 2014 o godz. 11:21.

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się premiera dodatku armijnego Nowego Jorku w wersji 3.0, czego mogliśmy się spodziewać śledząc uważnie relację z Portalkonu. Dodatkowo dzisiaj rusza przedsprzedaż dodatku, więc wszyscy chętni mogą zarezerwować sobie własną kopię.

Zamierzacie kupić Nowy Jork 3.0, czy zostajecie przy 2.5?

Komentarze:

  • Orzi

    Jednak stare grafiki… Ale i tak żetony wyglądają nieziemsko :D . Dzisiaj jadę kupić Heksa 3.0, a co!

  • Omnibus

    Ja zostaję przy 2.5. Nie zrozumcie mnie źle- sadze, że 3.0 ma naprawdę fajne grafiki, plansze, liczniki itd. Ale po prostu zwyczajnie za dużo zainwestowałem w neuro 2.5. Wszystkie dodatki, kilkanascie armii fanowskich, które nie doczekają się reedycji w wersji 3.0. I tak długo jak portal będzie dbał o ludzi takich jak ja, czyli wyda missisipi w wersji starej to ja zostaje w swoim bastionie z pudełek, woreczków na armie. A z zasad z 3.0 będe korzystał.

  • Orzi

    Mój egzemplarz 2.5 jest już dość schodzony, więc nowa wersja na czysto domowe warunki się przyda. Jest bardzo ładna i będzie pozwalała na mecze tych samych armii. 2.5 będzie do zabierania w teren, jak było dotychczas :)

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .