Premiera i zwiastun Stalowej Policji 3.0

Napisał w kategorii Armie, Neuroshima Hex 3.0 dnia 4 sierpnia 2015 o godz. 10:15.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dodatek armijny Stalowej Policji odnowiony do wersji 3.0 trafił właśnie do sklepów – już teraz można się zaopatrzyć we własną jego kopię.

stalowa3-banner

Przy okazji premiery tej armii w 3.0 pojawił się także jej krótki, klimatyczny zwiastun wideo prezentujący najważniejsze cechy i jednostki:

Dodatek armijny Stalowej Policji można już kupić w sklepiku Portalu w standardowej cenie 30 PLN.

Komentarze:

 • DareK

  Następna armia jaką kupię będzie Stalowa Policja :D

 • Ranma11pl

  Kupiłem! I… Okazuje się że ktoś zapomniał o rewersie żetonu sztabu (z obu stron jest awers). Co prawda nie wpływa to na użyteczność armii no ale jednak jest to wpadka…

 • mycroft

  Wiadomo coś więcej na temat Dancera i Mephisto w wersji 3.0? Oprócz tego, co zostało ogłoszone na Portalconie, czyli, że „jesienią”. Jakieś szczegóły, bardziej konkretne daty?

 • Na razie nie ma żadnych konkretów, przynajmniej ja nic nie słyszałem.

 • Olekman

  @Ranma11pl

  Zawsze byłem za tym, żeby Sztaby z obu stron miały awers, gdyż Sztabowi jako-tako rewers nie jest potrzebny. :P

 • Pingback: Planszówki TV #003 • NeuroshimaHex.pl

 • Bartek

  U mnie też brakuje tradycyjnego rewersu ale mniejsza o to… egzekutor nie ma trzeciego pancerza.Panie grafiku!

 • sigmarpriest

  @Bartek
  zaciekawiło mnie to co napisałeś, więc postanowiłem poszperać.
  W wersji 2.5 która jest opublikowana m.in. w dziale produkty widnieją tylko 2 pancerze, ponadto w pewnej recenzji na YT, w której pudełko z dodatkiem 2.5 jest otwierane i pokazywane są żetony, również pokazane są tylko dwa pancerze.
  W powyższym filmiku egzekutor też ma tylko dwa pancerze.(moja wersja dodatku też ma dwa pancerze ale pewnie była drukowana z tego samego pliku;P )
  W wersji mobilnej neuroshimy na iOS aka „3.0 look” jak otworzysz informację o jednostkach to zobaczysz że egzekutor ma… trzy pancerze.

  chciałbym z tego miejsca pozdrowić wydawnictwo Portal i Big Daddy’s Creation :)

  ps. ostatnio jak grałem missisipi aplikacja nie podliczyła mi obrażeń z jadu :)

 • Bartek

  @sigmarpriest
  Na TEJ stronie w zasadach sa trzy pancerze cios, wytrzymałość i cecha po prostu ją zasłaniają, mój kumpel posiada 2.5 i mogąc się przyjrzeć musieliśmy przyznać że trzeci pancerz po prostu istnieje :)
  Zauważ, że brytan tez ma sytuacje pod tytułem: atak na pancerzu co utrudnia czytelność (oczywiście na brytanie mało to komu przeszkadza) ja jednak będę niestety się czepiał, diabeł tkwi w szczegółach.

 • OrionFOTL

  Faktycznie – w instrukcji do 2.5 (PDF z działu Download) Egzekutor również ma trzy pancerze. Wyraźnie widać biały pas pod trójkątem ataku wręcz: http://i.imgur.com/oqmcai1.png

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .