Potwierdzenie dodruków armii

Napisał w kategorii Armie dnia 18 lipca 2017 o godz. 15:15.

Wieści o dodrukach dodatków armijnych Neuroshimy Hex pojawiały się od kilku miesięcy, a fani dopytywali się przez ten czas o szczegóły – w końcu dostaliśmy potwierdzenie od samego Portalu.

Drodzy fani Neuroshimy HEX – ostatnio pojawia się wiele pytań na temat dodruku armii. Portal Games chciałoby Was uspokoić – słyszymy Waszą potrzebę plucia ołowiem w kierunku Molocha. Możemy Was zapewnić, że proces dodruku trwa. W polskiej wersji językowej przewidujemy następujące armie: Missisipi, Neodżungla, Nowy Jork, Smart, Vegas, Uranopolis, Death Breath, Sharrash.

Nie wszystkie armie powrócą:

Jednocześnie informujemy, że nie przewidujemy dodruku Doomsday Machine. Niestety nie możemy jeszcze podać dokładnego terminu, kiedy trafią do sprzedaży, czekamy na potwierdzenie z drukarni. Damy Wam znać natychmiast, jak tylko będziemy pewni.

Może nie jest to jakiś wielki konkret, ale przynajmniej wiemy już, że głosy fanów są słyszalne i Portal robi wszystko, by dostarczyć brakujące armie. Jeśli czekacie na to, by uzupełnić swoje kolekcje, to bądźcie cierpliwi – już niedługo będzie to możliwe.

Komentarze:

 • Sub

  Czasem mówię sobie, „Portal już mnie niczym nie zirytuje, przecież powinienem się przyzwyczaić, bo nigdy niczego nie wydali na czas” Ale łażę od sklepu do sklepu i wszędzie słyszę, że „Portal twierdzi, że będzie w połowie miesiąca” i tak już od kwietnia, jednak… Denerwuje brak profesjonalizmu w Portalu.

  Biorąc pod uwagę, że trwają Mistrzostwa Polski taki poślizg jest niepoważny. Gdyby nie MP, to bym na to machnął ręką, a tak nie mogę ograć DB, bo jest nie do dostania. Byle czosnek z DB mnie ogra i niewiele mogę z tym zrobić (że już o najlepszych nie wspomnę). Proszę, nie mówcie mi żebym sobie wyciął kartoniki i przykleił na nie grafiki :P Musiałem sobie „narzeknąć” :/

 • HexoFan

  @Sub
  Kilka sklepów internetowych ma na stanie DB
  http://i-szop.pl/szukaj/1/neuroshima+hex+death+breath

 • Powiem wam, że opóźnienia Portalu w dodrukach to małe piwo. (trochę większe jest z brakiem Posterunku na turniejach…)

  Są np. dodatki do pewnej gry, na które czekam i czekam… taki GF9 miało na jesień 2016 wypuścić dodatki do Star Trek Ascendency. Do dziś ich nie ma. Nie ma też specjalnie info ze strony wydawcy, kiedy mogą być. Plotki mówią o genconie w sierpniu, ale czy się spełnią?

  Także, że Portal ma opóźnienia w dodrukach, to mały pikuś. Te armie gdzieś są, były na rynku. Wiec dla upartego wszystko możliwe. A w końcu dodrukują.

 • Czosnek :-D

  @Sub
  Zamów sobie DB przez internet i żaden czosnek Ci niestraszny :-D

 • Sub

  @HexoFan Chopie złoty, niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi. Lepiej mi idzie granie, niż przeszukiwanie sklepów internetowych, bo googlowałem i ch**a znalazłem :D Tak zrobię Czosnku, już nie będę musiał się Ciebie bać :P :D

 • Pingback: Potwierdzenie potwierdzenia dodruków armii • NeuroshimaHex.pl

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .