Postęp prac nad Death Breath

Napisał w kategorii Armie dnia 16 maja 2016 o godz. 11:25.

Wiele osób dopytuje się o to czy w najbliższym czasie doczekamy się czegoś nowego związanego bezpośrednio z Neuroshimą Hex.

death-breath

Niektórzy zapewne pamiętają, że pierwotne plany zakładały premierę armii Death Breath na początku tego roku, jednak opóźnienie jest spore i niestety minie jeszcze trochę czasu zanim ujrzymy nową armię w pełnej krasie. Są też dobre wieści – prace nad nią cały czas trwają.

Niestety nie udało mi się dowiedzieć zbyt wiele, ale i to jest lepsze niż nic – zobaczcie co do powiedzenia ma Sebastian Wrażeń, jeden z testerów współpracujących z Michałem Oraczem, autorem gry.

„Jeśli chodzi o Death Breath, nie jest to jeszcze nawet faza balansu i wszystko się będzie zmieniać, nie ma więc o czym pisać. Poza tym lepiej aby Michał wypuszczał niusy na ten temat, to jego armia, ja tylko gram. Mogę jedynie powiedzieć, że jest bardzo ciekawa i już jest jedną z moich ulubionych. Kupię ją od razu w dniu premiery”.

Cóż, pozostaje nam jedynie trzymać kciuki i cierpliwie czekać.

* Grafika z wpisu jest żartem, nie bierzcie tego na poważnie – to tylko logo metalowej kapeli.

Komentarze:

 • Orion

  Tymczasem Mephisto w lesie… tak łatwo było im zrobić wersje 3.0 innych armii, jaki problem leży w tych najbardziej oczekiwanych pozostałych?

 • Mati

  Dokładnie, też czekam na Mephisto. Ma wyjść na wakacje, noto zobaczymy.

 • ranma11

  Co wy tam marudzicie? Przecierz były newsy że pliki do mephisto i dancera już gotowe…

 • Nemo

  Swoją drogą, wiecie może coś na temat aktualizacji Neuroshimy na Androida? Pamiętam, coś gdzieś czytałem, iż pracują nad Uranopolis… i niedługo minie już rok od ostatniej aktualizacji.

 • Sarrrasssh city

  Myślę że aktualizacja na Androida raczej wątpliwa ale to tylko moja opinia. A uzasadniam to tym że w wywiadzie czytałam (słyszałem) o tym że wersja na androida jest w ramach promowania produktu. Prawdziwym natomiast targetem jest wersja papierowa :-) Jakiś czas temu zaproponowałem wydanie mini dodatków (Np. baza transportowa ,najemnicy z Alabamy) w wersji na androsa i dostałem odpowiedź… Naah. Myślę że gdyby wersja elektroniczna kosztowała by tyle co papierowa to napewno byś miał mnóstwo aktualizacji a tak to się nie opłaca. Z drugiej strony wydanie wersji HD na peceta z możliwością grania online mogło by się bardziej opłacić autorom, think about it. ;-)

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .