Portal Games Vlog #17: Uranopolis już niedługo!

Napisał w kategorii Armie dnia 12 grudnia 2014 o godz. 10:17.

Co prawda premiera armii Uranopolis ostatnio trochę się opóźniała, ale największe problemy są już chyba za nami. Materiały są podobno kompletne i czekają na wysłanie do drukarni, a dodatek armijny w sklepach znajdziemy już na początku przyszłego roku.

Trzewik wspomniał także o tym, że Michał Oracz jest w trakcie pisania artykułów o Uranopolis, pojawią się także filmiki i inne atrakcje z armią związane.

uranopolis-opakowanie

Na zdjęciu powyżej widać wyraźnie okładkę pudełka, na którym swoje wdzięki prezentuje ruda z wielkim kluczem francuskim, więc sytuacja jest poważna.

Komentarze:

 • Sangatsu

  W końcu!:-D

 • g_anonim

  wreszcie! i apropos nowych armii… co z trzema pozostałymi armiami, niewydanymi dotychczas na 3.0? nie wiem, czy mam w panicznym szalę szukać wyczerpujacego się już mephista ;p (pisze to tu, bo mam nadzieję, że post przyciągnie wielu zainteresowanych, wśród nich także tych, którzy coś na poruszony przeze mnie temat będą wiedzieli :) )

 • Ja szczerze mówiąc nie wiem co z pozostałymi armiami – wydaje mi się, że prędzej czy później je wydadzą.

  Zawsze możesz zadać pytanie do vloga w komentarzu do dzisiejszego nagrania na Youtube, a przy odrobinie szczęścia Trzewik odpowie na Twoje pytanie w kolejnym odcinku.

 • Maras63

  A wiadomo czy armia będzie do 2.5 również ?

 • Raczej tak – wszystkie nowe armie wychodziły w 3.0 i 2.5 jednocześnie.

 • ranma11pl

  może ktoś wie i może mi odpowie

  Czy doomsday machines wyjdzie w wersji 3.0 „w formie pudełkowej”??
  Bo mam chętkę kupić ten dodatek ale wolałbym mieć pudełko…

 • Nie, jest dostępna w 3.0 (w sklepiku Portalu) tylko jako żetony luzem z papierową instrukcją.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .