Poniedziałek z tapetami – zapowiedź serii tapet 3.0

Napisał w kategorii Tapety dnia 25 sierpnia 2014 o godz. 11:19.

Już dziś startujemy z serią tapet dedykowanych poszczególnym armiom Neuroshimy Hex w wersji 3.0. Planowaliśmy to już od dawna, ponieważ pierwszy zestaw tapet zawierający 15 różnych, luźno związanych z Hexem koncepcji cieszył się sporym zainteresowaniem.

Po premierze Neuroshimy Hex 3.0 czas odświeżyć kolekcję i umożliwić Wam udekorowanie pulpitu ulubioną armią. Tapety będą pojawiać się co poniedziałek – każdy zestaw ma być w podobnym stylu: będzie zawierał 5 tapet dotyczących wybranej armii Neuroshimy Hex. Autorem oryginalnego setu tapet jak i nowej kolekcji jest nasz grafik, Ewa. Na pierwszy ogień pójdzie armia Molocha, spodziewajcie się newsa z tapetami już za tydzień!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .