Planszówki na Narodowym z Portalem i NeuroshimaHex.pl już w ten weekend

Napisał w kategorii Konwenty dnia 2 października 2014 o godz. 11:50.

W najbliższą sobotę 4 października w Warszawie odbędzie się festiwal Planszówki na Narodowym – warszawski festiwal gier planszowych. Nie zabraknie na nim ekipy Wydawnictwa Portal, a także reprezentacji naszego portalu w postaci mojej osoby.

planszowki-na-narodowym

Całe wydarzenie potrwa od 10:00 do 21:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie przy Al. Księcia J. Poniatowskiego 1. Wstęp jest bezpłatny, więc zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Ja pojawię się na miejscu między godziną 11:00 a 17:00 i będę uczyć chętnych gry w Neuroshimę Hex – jeśli tylko jesteście w stolicy, to zapraszam do odwiedzin.

Dodatkowo, jeśli tylko ktoś chce pomóc i zasiąść ze mną na stoisku Portalu tłumacząc Hexa lub inne gry, to niech pisze na adres mailowy portal@portalgames.pl – Trzewik wspominał już o tym w ostatnim odcinku Raportu. Wpadajcie na Narodowy w sobotę – do zobaczenia!

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .