NS Hex na Androida już prawie gotowy

Napisał w kategorii Mobile Android dnia 4 czerwca 2012 o godz. 12:56.

Dwoma najgłośniejszymi narzekaniami fanów mobilnej gry Neuroshima Hex były pytania o możliwość gry online multiplayer oraz wersję na urządzenia z systemem Android. Jak wiadomo ta pierwsza już została spełniona (gra w wersji 2.0 jest już dostępna do pobrania z AppStore), a druga pojawi się w ciągu najbliższych dni.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie kiedy nastąpi premiera, ale zgodnie z wypowiedzią twórców gra jest niemal ukończona (pozostaje kwestia poprawienia kilku drobnych błędów), więc wszyscy fani Hexa posiadający telefon z Androidem powinni zacierać już ręce. Niestety wersja na te urządzenia nie będzie zawierać opcji gry wieloosobowej przez Internet – wprowadzenie takiej możliwości zależne będzie od sprzedaży gry, co w sumie jest logicznym posunięciem.

Komentarze:

  • evilkorniszon

    Ta… Wreszcie się doczekamy, ale ja się pytam co z wersją na PC? Zawsze jednak pozostaje emulator androida.

  • Skoro fani krzyczą głośno i wyraźnie, to wersja na PC powinna pojawić się prędzej czy później. Jak widać po online multi i Androidzie – warto czekać.

  • Quintus

    Kupiłem, zapłaciłem. Teraz czekam na multiplayer online :)

  • indiced

    Gra prezentuje się genialnie. Szkoda, że nie ma wersji na Windows Phone :( A niby programowali Hexa w C++ więc powinno być łatwo skompilować wersję na tą platformę…

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .