Neuroshima: Konwój – jest data premiery, rusza przedsprzedaż

Napisał w kategorii Konwój dnia 28 września 2015 o godz. 15:59.

Data premiery drugiej edycji Konwoju właśnie została ogłoszona – to dokładnie za dwa tygodnie, 12 października. Już teraz można natomiast kupić swoje własne pudełko Konwoju w przedsprzedaży, jak zwykle z atrakcyjnymi dodatkami.

konwoj2-przedsprzedaz

Dla graczy, którzy zamówią grę ze strony Portal Games czekają unikatowe gadżety do gry w postaci naszywek z logiem Posterunku oraz logiem Molocha.

Przedsprzedaż Konwoju odbywa się w sklepiku Portalu w cenie 59 PLN. W cenie pudełka, jedynie w przedsprzedaży można zdobyć naszywkę Posterunku lub Molocha. Istnieje też opcja zagrania na dwa fronty i kupienia pudełka w przedsprzedaży razem z dwoma naszywkami w cenie 69 PLN i zdobycia przy okazji gratisowej przypinki Portalu.

Polecamy naszą recenzję Konwoju z lipca 2012 roku jeśli chcecie wiedzieć jak wyglądała pierwsza wersja.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .