Neuroshima Hex na iPhone – wersja 1.10 jest już w AppStore!

Napisał w kategorii Mobile iOS dnia 23 listopada 2010 o godz. 11:25.

Dzisiaj rano do sklepu AppStore trafiła świeżutka, nowa aktualizacja Hexa, oznaczona wersją 1.10. Ściągnąłem już ją na swojego iPhone’a i mogę potwierdzić, że nie są to zmiany jedynie kosmetyczne, a całkiem spora porcja poprawek i modyfikacji. Co dokładnie pojawia się w wydaniu zatytułowanym 'Zbudowane dla komfortu’? Klikajcie na 'więcej’, by przeczytać całą listę.

A oto i lista zmian:
  • Łatwo dostępny (z poziomu gry) panel z: cofaniem ruchów, linkiem do manuala, czy przejście w tryb Information Mode, dzięki któremu możemy kliknąć w dowolny żeton i dostać szczegółowy jego opis
  • Odpowiednie oznaczenie (przyciemnienie) jednostek unieruchomionych / zasieciowanych, a także przejętych przez Skopera Posterunku
  • Ekran nie gaśnie podczas bitwy
  • Możliwość publikowania wyników na Facebooku lub Twitterze
  • Sztuczna Inteligencja 'myśli’ (wyświetla komunikat) w kolorze prowadzonej przez siebie armii
  • Widok najnowszych informacji oraz wersji aplikacji dostępny z menu głównego

Dodatkowo, Sztuczna Inteligencja została mocno podrasowana:
  • Nie odrzuca już żetonów, jeśli nie musi
  • Nie rozpoczyna Bitwy, jeśli jej się to nie opłaca (więcej punktów traci, niż zadaje)
  • Lepiej korzysta z wyjątkowych jednostek (Klaun, Sieciarze, Transport)
  • Lepiej wykorzystuje żetony Ruchu podczas gry Posterunkiem.

Jak widać lista jest całkiem spora, a więc ekipie z Big Daddy’s Creations należą się podziękowania. Warto wspomnieć także o tym, iż pracują oni już zapewne nad kolejną, jeszcze bardziej rozbudowaną wersją Hexa – z pełnym supportem iPada, grą online poprzez Game Center, dodaniem czterech armii z papierowych dodatków, czy grą w kilka osób pomiędzy urządzeniami. Pamiętajcie także o tym, że docelowa aplikacja podrożeje, a więc kupujcie, póki jest jeszcze po starej cenie.

PS. Przypominam o klikaniu w 'Lubię’ na naszym profilu na Facebooku, oraz o subskrybowaniu kanału RSS, żeby być na bieżąco z najświeższymi informacjami.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .