Neuroshima Hex bases project, czyli bazy 3D dla sztabów Hexa

Napisał w kategorii Ciekawostki dnia 21 sierpnia 2014 o godz. 10:01.

Zastanawialiście się kiedyś co by było, gdyby pasjonat Neuroshimy Hex dorwał się do drukarki 3D? Wygląda na to, że niedługo możemy się o tym przekonać.

Bajosocial Productions postanowiło pokazać wszystkim co jeszcze można z Hexa wycisnąć i tak powstał projekt baz 3D dla każdego ze sztabów, które widzicie na powyższym obrazku. Możecie też zajrzeć do całej galerii lub obejrzeć krótkie nagranie wideo prezentujące bazy w całej okazałości. Z zapowiedzi wynika, że cały projekt pojawi się już niedługo w serwisie crowdfundingowym Indiegogo i będzie zbierał fundusze na realizację. Oprócz baz przewidziane są też woreczki do przechowywania armii, liczniki z żywicy i inne dodatki.

Jak Wam się podoba coś takiego? Chcielibyście mieć to u siebie?

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .