Neodżungla 3.0 w przedsprzedaży

Napisał w kategorii Armie dnia 6 marca 2014 o godz. 10:04.

Marzec rozpoczął się już na dobre, więc po nowej edycji Nowego Jorku teraz czas też na Neodżunglę w wersji 3.0. Armię można już kupować w sklepiku Portalu w przedsprzedaży.

Dodatkowo, korzystając z przedsprzedaży, będziecie mogli zaopatrzyć się w jedną z trzech przypinek widocznych na zdjęciu powyżej. Jak podobają Wam się odświeżone grafiki Neodżungli?

Komentarze:

 • nindza77

  Ja nie widzę odświeżonych grafik, tylko ciągle te same, stare… Równie dobrze do podstawki również nie musieliście zmieniać grafik. Albo wszędzie, albo nigdzie IMO.

 • Malkav

  Odświeżony został głównie design żetonów. Brak ramki, inne oznaczenia. Całość ma swoich zwolenników, przeciwników, haterów, obrońców i osoby które uważają że tylko pierwsza edycja ma sens.

 • nindza77

  Ja nie jestem przeciwnikiem nowego designu. Przeciwnie, bardzo mi się podoba. Jestem za to przeciwnikiem tworzenia rozbieżności w grafikach jednostek. Po co było tworzyć dla podstawki nowsze (świetne moim zdaniem!) ilustracje, skoro nie planuje się zrobić tego samego z dodatkami? Będzie to obrzydliwie wyglądało na planszy, szczególnie w przypadku starszych dodatków.

 • troll

  na kiedy zapowiedziane mephisto?

 • kruk z trójmiasta

  Bardzo, bardzo, bardzo się zawiodłem, że w dodatkach nie ma fantastycznych sztywnych kart armii. Proszę wydawnictwo o to by takie karty zostały wydane chociaż jako dodatek do gry.

  pzdr

 • Pingback: Wideoinstrukcja Neodżungli 3.0 • Neuroshima Hex

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .