Nadchodzi nowa armia: Iron Gang!

Napisał w kategorii Armie dnia 18 września 2017 o godz. 13:30.

Doczekaliśmy się zapowiedzi kolejnej oficjalnej armii Neuroshima Hex 3.0! Portal Games wyda armię Iron Gang, której autorem jest nie kto inny, jak Michał Oracz.

Iron Gang

Ryk silników motorów przecina ciszę nocy. W twoją stronę zbliżają się tumany kurzu, wzniecanego setkami rozgrzanych opon. Łańcuchy z głośnym brzdękiem szurają po spękanej szosie. Za nimi biegną ciężko opancerzeni wojownicy, dzierżący pordzewiałe pałki, młoty i wyrzutnie sieci. Najpierw ci pierwsi zagonią cię w ślepy zaułek niczym stado baranków, a potem ci drudzy dopadną i rozniosą na strzępy.

Armia Iron Gang będzie kolejnym dodatkiem tego typu – miejmy nadzieję, że balansowanie jej z poprzednimi armiami nie zajmie zbyt dużo czasu i będziemy się nią mogli cieszyć już niedługo.

Komentarze:

 • MirSan

  Łoł jestem w szoku! :o Myślałem ze Portal dał sobie spokój z Neuroshima i nie wyda już więcej dodatków ponieważ od baaardzo dawna nie było niczego nowego…

 • Anonim

  Zaprezentują ją na Essen i wygląda na to, że planują wydawać nową armię co roku: „We will have a new army this Essen. And we will continue to support the game with 1 new army a year. We love the system and Michał Oracz is a true genius.” Źródło: reddit.com/r/boardgames/comments/6twpvm/comment/dlo4n7s

 • Nemo

  Relatywnie niedawno wydali Death Breath, więc raczej grze jeszcze nie dali spokoju, zwłaszcza że to chyba jest jeden z ich głównych środków dochodu.

  Szkoda, że tylko 1 armia na rok. Wolałbym częściej coś nowego. Choć ja wciąż pamiętam, iż na tym portalu czytałem, iż Portal myśli o wydaniu kolejnego dużego dodatku. Ciekawe, czy Portal też pamięta… I ciekawe co z Hell Hounds…

 • Czyk

  Większa ilość armii oznacza większość ilość testowania ponieważ każda armia powinna mieć szanse wygrać z inną.
  A co do prawdziwych problemów… Moje armie trzymam w różnokolorowych woreczkach. Obecnie kończą się kolory na kolejną armię ;/ Już z ostatnimi miałem problem.

 • Pingback: Data premiery oraz przedsprzedaż Iron Gang • NeuroshimaHex.pl

 • Pingback: Instrukcja do Iron Gang • NeuroshimaHex.pl

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .