Nadchodzą Zgliszcza – pierwszy dodatek do 51 Stanu Master Set

Napisał w kategorii 51 Stan dnia 16 maja 2017 o godz. 09:04.

Portal Games ogłosił premierę dodatku Zgliszcza – pierwszego takiego do gry 51 Stan Master Set. Inspirowany jest Ruinami, czyli dodatkiem do oryginalnego 51 Stanu wydanym w 2012 roku.

Nowy zestaw 50 kart z dodatku Zgliszcza, wprowadza ulubione karty z oryginalnego rozszerzenia, które dodają nową mechanikę do podstawowej wersji gry.

Premiera w Polsce odbędzie się 7 czerwca, podobnie jak w Niemczech. Tydzień później, czyli 14 czerwca na rynek trafi angielska wersja dostępna w całej Europie (premiera na UK Game Expo), a kolejne dwa tygodnie później, 28 czerwca, odbędzie się premiera dodatku w Ameryce Północnej.

Miło widzieć, że jako pierwsi cieszyć się będziemy tym dodatkiem.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .