Missisipi – kontrolowany wyciek żetonów

Napisał w kategorii Armie dnia 2 maja 2014 o godz. 16:38.

Premiera armii Missisipi zaplanowana jest na maj, a że wspomniany miesiąc już się zaczął, to fani Hexa mogą powoli zacząć się szykować na nową armię do kolekcji. Zdjęcie wszystkich żetonów możecie obejrzeć poniżej.

Jak głosi post na Facebooku linkujący do wpisu na blogu:

Taki tam, nie do końca kontrolowany wyciek na długi weekend. Michał postanowił pokazać nieco więcej niż zakładaliśmy…

Jak dla mnie żetony wyglądają świetnie i robią bardzo dobre wrażenie. A Wam się one podobają?

Komentarze:

 • anonim

  jednostka z trucizną i 3 inicjatywą robi wrażenie.

 • Barto

  Łaał… ale grafika, ale nowości, ale będzie!

  Nawiasem… niebieski gość z pierwszą inicjatywą nie kojarzy się Wam ze szczurem z Sharrash? Syf i zanieczyszczenia Missisipi to idealne miejsce dla takich jak on.

 • Orzi

  Tak Barto, także czytaliśmy artykuł MOracza o rodzynkach :D .

  Ta trucizna wygląda deko inaczej niż Neodżunglowa. Stawiam, że ta jednostka będzie w rzeciej inicjatywie po prostu kładła żeton trucizny na celu, bez zadawania bezpośrednich obrażeń.

 • Wojt85

  Armia ciekawa, jak wszystkie do tej pory wydane.
  Nie mogę się już doczekać, jak się sprawdzi w walce :)

 • Orzi

  Tak zauważyłem, że to JEDYNA do tej pory wydana armia, która nie posiada jednostki o sile ataku 2 lub większej, ani modułów pozwalających taką siłę osiągnąć. Szykuje się najbardziej defensywna armia w całym Heksie, która widocznie będzie miała zamiar zatruć przeciwnika i patrzeć, jak powoli gnije podczas bunkrowania własnego sztabu.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .