Mata Hex Travel dla podróżujących graczy

Napisał w kategorii Dodatki dnia 18 marca 2015 o godz. 17:01.

Ciekawa nowość w sklepiku Portalu – podróżne maty do gry Neuroshima Hex. Są to specjalnie przygotowane maty wydrukowane na syntetycznym płótnie i zabezpieczone werniksem, więc powinny sporo wytrzymać.

hex-mata

Jest to interesująca propozycja dla wszystkich, którzy zabierają ze sobą Hexa podczas różnych podróży, lub po prostu przywożą grę na dane wydarzenie ze znajomymi. Teraz zamiast sztywnej tektury zajmującej miejsce w plecaku będzie można grać na miękkiej macie (w formacie A4), którą łatwo schowamy i zabierzemy ze sobą.

Taka przyjemność kosztuje jedynie 20 PLN i jest do kupienia tylko w sklepiku Portalu. Znajdą się chętni, by się w nią zaopatrzyć?

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .