Lipcowa kampania turniejowa: Szczecin i Poznań

Napisał w kategorii Turnieje dnia 27 czerwca 2014 o godz. 10:01.

Mam nadzieję, że nie obrazicie się na monotematyczność ostatnich wpisów, a wręcz ucieszycie, że jest teraz tyle okazji, by pograć w Hexa z innymi i przy okazji wygrać cenne nagrody. Bogaty w turnieje czerwiec powoli nam mija, czas więc na turnieje w lipcu.

Turniej w Szczecinie odbędzie się w lokalu Exp przy ulicy Bohaterów Warszawy 3⁄2U. Start w niedzielę 6 lipca o godzinie 19:00. Wstęp darmowy, cztery podstawowe armie, zapisy przez profil na Facebooku.

Turniej w Poznaniu to drugie podejście Gosu – tym razem kilka dni przed Szczecinem, w środę 2 lipca o godzinie 17:00 w lokalu przy ulicy Tarczaka 14, możecie zapisywać się na wydarzenie na Facebooku.

Ktoś się wybiera ja jeden, drugi lub może nawet oba?

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .