Konkurs: wygraj Hexową woreczkomanię!

Napisał w kategorii Ciekawostki dnia 21 września 2013 o godz. 14:06.

Jak zapewne pamiętacie, niedawno pojawił się wpis pod tytułem Woreczkomania, w którym pokazaliśmy jak można ładnie i zgrabnie przechowywać swoje żetony w kolorowych woreczkach. Dziś będziecie mieli okazję, by wygrać jeden taki zestaw!

Jedyne, co wystarczy zrobić, to odpowiedzieć na proste pytanie:

„Dlaczego właśnie Ty powinieneś dostać zestaw kolorowych woreczków NS Hex?”

Liczą się najbardziej kreatywne bądź zabawne odpowiedzi – cokolwiek, co nas przekona, by właśnie Tobie oddać kolorowe woreczki dla podstawowych armii Neuroshimy Hex. Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkurs@neuroshimahex.pl w tytule maila wpisując „Konkurs woreczkomania”.

Zabawa trwa tylko trzy dni – zgłoszenia przyjmowane są od 21.09.2013 (sobota), 14:00 do 24.09.2013 (wtorek), 14:00. Powodzenia!

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .