Hexy z plexy

Napisał w kategorii Ciekawostki dnia 29 września 2013 o godz. 15:42.

Była już woreczkomania, po niej nastała pudełkomania, następnie wróciliśmy i zrobiliśmy konkurs woreczkomanii, by chwilę później ogłosić wyniki. A co, jeśli zamiast za opakowania zabierzemy się za same żetony? Przy intensywnym użytkowaniu mogą się przecież wycierać. Chyba, że zrobicie sobie wersję z plastiku!

Na interesujący pomysł wpadł Łukasz Kosmoski – co myślicie o takim podejściu do żetonów?

Komentarze:

  • DjRicky

    Według mnie żetony mogą być mało przejrzyste na planszy. Jakby walnąć kolorową plexę (kolor odpowiadający armii) to może być bardzo ciekawe rozwiązanie dla fana NH!

  • Zawsze można pomalować taki plastik odpowiednimi dla każdej z armii kolorami i po problemie.

  • Galatolol

    Świetne :)

  • pszczoua

    trafiłem na tą stronę gdyż dopiero chciałbym zacząć grać w neuroshimę, ale akurat w tej sprawie mogę się wypowiedzieć :) moim zdaniem lepszy byłby laminat grawerski, z wierzchu jest jeden kolor a po grawerowaniu laserem pod spodem jest inny, wszystko byłoby czytelne i estetyczne :)

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

.