Dostępność Neuroshimy Hex, Dancera i Mephisto 3.0

Napisał w kategorii Neuroshima Hex 3.0 dnia 3 lutego 2016 o godz. 12:36.

W ciągu ostatniego miesiąca intensywnie dopytywaliście się o możliwość zakupu Neuroshimy Hex 3.0, która zniknęła ze sklepowych półek, a także o daty premier pozostałych dodatków armijnych w 3.0 – Dancera oraz Mephisto.

portalkon6-hex3

Postanowiłem dopytać się Portalu o szczegóły. Dostałem już odpowiedź – mam dobrą i złą wiadomość. Dobra jest taka, że dodruk Neuroshimy Hex 3.0 pojawi się dosłownie na dniach, więc wszyscy chętni będą mogli zakupić nowego, pachnącego drukarnią Hexa 3.0 już bardzo niedługo.

Zła wiadomość natomiast jest taka, że premiery Dancera oraz Mephisto 3.0 (które były zapowiadane na minioną jesień) zostały przesunięte na czas nieokreślony i w tym momencie nie mają konkretnych dat ich wydania.

Update: Niestety – nowa armia Death Breath także otrzymała status „kiedyś w przyszłości”. Pozostaje trzymać kciuki i cierpliwie czekać.

Komentarze:

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .