Armia fanowska – Krzemowa Dolina

Napisał w kategorii Armie fanowskie dnia 25 maja 2014 o godz. 20:48.

Jeśli myślicie, że Hi-Tech to armia z monopolem na ekwipunek rodem z science fiction, to jesteście w błędzie: Oto krzemowa Dolina, która już nie ma nic wspólnego z informatykami w okularach z grubymi szkłami i wchodzi na planszę w wielkim stylu!

Pod tym linkiem możecie się zapoznać z armią, oraz ściągnąć wersję do druku.

Jak wam się podoba? 

Komentarze:

 • Sangatsu

  Armia spoko ale nie ma żadnej nowej zdolności,której wcześniej by nie było.

 • @Sangatsu
  A zdolność Teleportacji, Hak oraz Kasparov I? Wydaje mi się, że są to zdecydowanie nowe rzeczy. A przynajmniej się wcześniej z nimi nie spotkałem.

 • Sangatsu

  Teleportacja-Świder (Mephisto)
  Hak-Przyciągnięcie (stare DDM,Mephisto)
  Kasparov zwracam honor rzeczywiście żadna armia nie miała wcześniej takiej zdolności.:-)

 • Nie nie, Hak nie Przyciąga do siebie jednostki tak jak Macki Mephista, tylko przesuwa ją, jeżeli ta znajduje się już obok Haka. Dotyczy wyłącznie przystającego pola, nie oddalonego :)
  Co do Teleportera, to jest chyba różnica między nim a Świdrem, ponieważ Świder może przenieść jednostkę na dowolne pole i to dowolny żeton Mephista. Teleport zaś jest raczej cechą kilku żołnierzy (nie licząc Żetonu Natychmiastowego o tej nazwie) i ma poważne ograniczenie: miejsce ma być oddalone dokładnie o dwa hexy.

 • Wiedźmin

  Kierunki działania oficera czynią go średnio użytecznym, łatwo go zastawić. Zmieniłbym na przystające.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Sklep NeuroshimaHex.pl

Polecamy:

. .