Aktualizacja mobilnej Neuroshimy Hex na iOSa i Androida

Napisał w kategorii Mobile, Mobile Android, Mobile iOS, Neuroshima Hex 3.0 dnia 1 lipca 2015 o godz. 10:03.

W końcu doczekaliśmy się długo wyczekiwanego uaktualnienia grafik mobilnych wersji Hexa na urządzenia z iOSem i Androidem do najnowszej wersji 3.0.

hex3-mobile

Mobilna Neuroshima Hex zadebiutowała pięć lat temu w wersji 2.5, a pudełkowa wersja 3.0 miała swoją premierę w roku 2014. Od tego czasu wielu fanów wyczekiwało nowych grafik 3.0 w wersji mobilnej, i właśnie się tego doczekało.

W najnowszej aktualizacji zmianie uległa plansza (tło) oraz oczywiście żetony. Big Daddy’s Creations zapowiedziało także kolejne zmiany w interfejsie gry, dzięki czemu całość będzie bardziej spójna.

Dodatkowo swoją aktualizację uzyskała wersja HD dystrybuowana na tabletach z Androidem, dzięki czemu także fani tej platformy dostaną nowy wygląd już obecny na iOSie i dostosowany do dużych ekranów. Aktualizację można pobrać jako zakup wewnątrz aplikacji, który jest całkowicie opcjonalny.

Komentarze:

 • vlysses

  Plansza 3.0 – ok. Ale same żetony (przynajmniej dla czterech podstawowych armii) 3.0 nie są.
  Szkoda, że nie zostawili opcji wyboru layoutu, chociaż rozumiem, że rozmiar apki by mógł dość mocno wzrosnąć.

  Jeszcze nie sprawdzałem, ale została poprawiona kwestia trucizn w Neodżungli i Mississippi?

  Ale i tak jest dobrze ;)
  Jeszcze tylko Mephisto, Uranopolis i… Multiplayer online na Androida obiecywany od dwóch lat…

 • Sangatsu

  Mi też się nie podoba wygląd żetonów.:-(

 • Logan

  Naprawiliby może pare błędów w zasadach …

 • velone

  Mi się osobiście bardzo podoba i szczerze mówiąc nie tęsknię za poprzednią wersją.

 • Grzyb

  Jak lubię wersję 3.0 i bardzo mi się podoba wersja „papierowa” tak żetony w wersji mobilnej wyglądają słabo…. szczególnie sztaby. ehh

 • ranma11

  a ja nie mam dostępu do aktualizacji… mam wersję z humble bundle i nie mogę zaktualizować(na stronie humbla najnowsza wersja jest z kwietnia chyba, a oficjalnie nigdzie indziej pobrać tego nie mogę)

 • Omnibus

  Acha… Wzięli layout z nowej edycji, gorszy, a zostawili stare ilustracje (moim zdaniem, ładniejsze są z 3.0)… Fajnie :D
  Jeszcze te urokliwe sztaby…
  Ale przynajmniej jest update ^^. Tyle dobrze, zdążyliśmy się od nich odzwyczaić :)

 • Draciel

  Troche nie na temat:
  Przespałem premierę uranopolis. Orientuje się może ktoś gdzie jeszcze dostanę uranopolis w wersji 2.5? Posiadam tylko armie w 2.5 i nie chciałbym przesiadać na wersję 3.0 (jak również znajomi też posiadają armie w wersji 2.5)
  Pozdrawiam

 • Draciel – w sklepiku Portalu jest tylko 3.0, więc szukałbym w lokalnych sklepach z planszówkami.

 • Neon-jungle

  No tak… Czekaliśmy tyle czasu i…? Grafiki żetonów są cały czas ze starej wersji bo dostały tylko trochę makijażu, z wyjątkiem OFICERA II hegemonii który jest taki jaki był w 2.5 (koszmar jak mogliście to przeoczyć!?!) Nie widać odstępów między żetonami kiedy leżą na planszy, czy obramowanie hexów NA planszy nie może być trochę ciemniejsze!? O braku 2 armii nie wspomnę, a brak MP przejdzie do legend. W sklepie dam 3/5 i zobaczymy co będzie dalej.

 • Proludek

  Witam,po aktualizacji stracilem dodatek i mam tylko podstawowe armie co zrobic?

 • Poczekać aż armie zostaną dodane => https://neuroshimahex.pl/news/mnostwo-atrakcji-z-okazji-dnia-molocha/ (pierwszy akapit po wstępie jest o apce)

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.

Polecamy:

. .