Turniej Neuroshimy Hex Online na Polterze

Napisał w kategorii Turnieje dnia 8 września 2011 o godz. 14:01.

Drugi Polterowy turniej Neuroshimy Hex Online odbędzie się za miesiąc, 8 października. Zapisy przyjmowane są do dnia 7 października, a więc mamy dużo czasu, by podjąć jedyną słuszną decyzję i wziąć udział w turnieju!

Podczas oczekiwania na rozpoczęcie samego turnieju warto zapoznać się z oficjalnymi instrukcjami papierowego Hexa w dziale Download, odwiedzić temat na forum Polter.pl z przydatnymi informacjami i regulaminem rozgrywki, a także poćwiczyć swe umiejętności grając w NS Hex Online, w wersję NS Hex na iPhone lub pudełkową z przyjaciółmi. Można także wspierać się działem Zasady w naszym serwisie, w razie problemów lub kwestii spornych.

Pozostaje mi jedynie zachęcić wszystkich do udziału i życzyć powodzenia!

Komentarze:

  • I absolutely agree with Saqib's review here. Having the ability to drill down at the granular level is far more important as an admin, especially surrounding suspicious activity. You're able to do this via G Analytics for sites, I think it needs to be implemented for Apps accounts as well.

Dodaj komentarz:

Czym jest Neuroshima Hex?

Neuroshima Hex 3.0Neuroshima Hex - jest to strategiczno-taktyczna gra planszowa autorstwa Michała Oracza oparta o grę fabularną Neuroshima, wydana została przez Wydawnictwo Portal w 2005 roku. Rozgrywka (dla 2-4 graczy) polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. W skład gry wchodzi plansza wraz z zestawem 35 heksagonalnych żetonów dla każdej z armii.